a

Donec quam felis, ultricies nec, pellentesque eu, pretium quis, sem nulla consequat. Aenean massa.

Nowy partner – WOM w Katowicach!

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli WOM w Katowicach wyraził swoją gotowość i wsparcie dla kampanii „GANG SZCZURZAKÓW – Stop szczurom w kanalizacji miejskiej”. Materiały drukowane zostały wyeksponowane na terenie całego obiektu, a na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych widnieje logo naszej akcji. Dziękujemy za wsparcie!

WOM w Katowicach to jedna z największych w Polsce publiczna placówka doskonalenia nauczycieli, prowadzona przez Samorząd Województwa Śląskiego, akredytowana przez Śląskiego Kuratora Oświaty. Jej główną misją jest wspieranie ustawicznego rozwoju zawodowego nauczycieli oraz pracowników oświaty zgodnie z potrzebami oświatowymi regionu według standardów europejskich. Jak zapewniają, gwarantują to co we współpracy jest najcenniejsze: osobiste zaangażowanie, czas, elastyczność. Rzetelność i najwyższe standardy realizacji szkoleń potwierdzone są licznymi referencjami.

Najliczniejsza w kraju grupa doradców metodycznych na pewno pozytywnie wpływa na odbiór akcji „GANG SZCZURZAKÓW – Stop szczurom w kanalizacji miejskiej”, która dzięki wsparciu WOM-u ma szansę dotrzeć do jeszcze większego grona ludzi, zwiększając tym samym świadomość na temat problemu. Sosnowieckie Wodociągi S.A. dziękują za wsparcie. 

Więcej na temat Regionalnego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli WOM w Katowicach można przeczytać na stronie internetowej www.womkat.edu.pl